pams@pams.cz
logo PAMS

Sponzoring GSK Ústí nad Labem

Pondělí, 12. duben, 2010

GSK Ústí nad Labem pořádal ve dnech 28.března 2010 ve sportovní hale UJEP závody v moderní gymnastice, kterých se účastnilo v obou dnech celkem 138 závodnic, 52 rozhodčích, trenérek a organizačních pracovníků.

V neděli začal závod oblastním přeborem kadetek starších a kadetek mladších, které bojovaly o postup na MČR ve svých kategoriích. Ty se střídaly s oblastní ligou, odpoledne pak patřilo vesměs jarnímu závodu ZPMG. V lize startovaly všechny kategorie mezinárodního i národního programu - ženy, I. VTp, II. VTp, III. VTp, dorostenky, kadetky starší, mladší, naděje mladší a nejmladší. Jarního závodu ZPMG se pak účastnily ještě 3 kategorie nejmenších.

Nejúspěšnější závodnicí našeho oddílu byla Katka Hanušová, která byla druhá v oblastním přeboru a Nikol Fousková, která se umístila ve své kategorii na 3. místě. Obě si tak zajistily postup na mistrovství ČR v Písku.
S pomocí sponzorů byla děvčata za svá vystoupení odměněna krásnými cenami.
GSK tímto velice děkuje všem sponzorům i organizátorům této akce.

Nedělní den 11.4. 2010 pak patřil pohárovému závodu. Na již 20. jubilejní ročník Ústeckého jarního poháru, přijely gymnastky z celé ČR. Úroveň závodů byla  vysoká zvláště díky kategorii kadetek a dorostenek. Závodnice ze středisek vrcholových sportů z Prahy  předvedly pěkné výkony. Pochvala patří nejen jim, ale i  některým děvčatům ze severočeské oblasti, která se svými výkony zařadila mezi ně a některé dokonce i před ně, přestože tréninkové podmínky našich děvčat jsou jiné a mají daleko méně tréninkových hodin. Za GSK Ústí zazářila opět Kateřina Hanušová, která ve své kategorii vyhrála pohár a Kateřina Hrochová, které obsadila  2. místo v kategorii VTp. Také naše malá děvčátka slavila úspěchy.
Během závodu vystoupily gymnastky Sokola Praha VII. Se svou skladbou Svatat – jedná se o tým estetické gymnastiky, kde startují také dvě gymnastky z ústecké oblasti Tereza Doksanská z SC Chomutov a Zuzana Urbanová z GSK Ústí nad Labem.

Všem gymnastkám jsme připravily na závěr odměny od sponzorů, kterým opět patří naše velké uznání a díky.