pams@pams.cz
logo PAMS

PAMS tým na Hervis 1/2 Maraton Praha 2010

Pondělí, 29. březen, 2010

V sobotu 27.03.10 se náš malý, vyšívaný PAMS tým, účastnil "Hervis 1/2 Maratonu Praha 2010". Na startu Hervis půlmaratonu se sešlo rekordních 8500 startujících. Trať lemoval rekordní počet diváků a bezvadná atmosféra. Běhu se účastnilo také mnoho celebrit, například fotbalová ikona Pavel Nedvěd nebo primátor hlavního města Prahy Pavel Bém. Slavnostní start podpořil svou účastí prezident ČR Václav Klaus. Díky větru, vítěz zaostal za traťovým rekordem o pouhé 2 vteřiny. My ostatní o pár minut či hodin déle. To už záleželo na "výkonnosti". V každém případě před špičkou klobouk dolů, byl to neskutečný kalup!

Akce byla perfektně zajištěna pořadateli PIM a počasí se povedlo. My jsme si to všichni moc a moc užili - všem doporučujeme. Byl to povedený den. Zřejmě z této účasti na Hervis půlmaratonu uděláme v PAMSu tradici. Na nový ročník Hervis 1/2Maratonu Praha 2011 je možné se registrovat již dnes.